P+M TEAM NEDİR?

P+M Team, Pergel Grup’un, çalışanlarının iç motivasyonuna katkıda bulunmak ve değer ifade etmelerine aracı olmak amacıyla kurduğu klasik otomobil takımdır.

"Stratejiye Dayalı Yarışlar"

Klasik otomobil yarışları hıza değil, tamamen stratejiye dayalı olan, pratik zeka, hakimiyet, analitik zeka ve uyumun öne çıktığı yarışlardır. Yarışlar, iş süreçlerinde karşılaşılan problem çözme, hızlı karar alma, kısa, orta ve uzun vadeli strateji belirleme, etkin zaman yönetimi gibi konularda çalışanları pozitif etkilemektedir. Bunun yanında ortak hedeflere erişme, rekabet ortamında farklılaşma, dostluk ve paylaşım gibi konularda da çalışanları geliştirmektedir.

2008 yılında kurulan P+M Team, ekip olarak yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen birçok ralliye katılmakta olup, zaman içerisinde işverenlerin ve diğer sosyal paydaşların katılımıyla da genişlemektedir.

P+M Tur Nedir?

P+M Team ekibinin 2009 yılından beri düzenlediği, resmi yarışlarla benzer standartlarda tasarlanan ve 1 tam gün süren P+M Tur, klasik otomobil dünyası sevenlerinin yarış sezonu öncesi antrenman yapmalarına vesile olmayı ve yeni sezon için kutlama ortamı yaratmayı hedeflemektedir.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız.